Loading...

PIELĘGNACJA WNĘTRZA

Dlaczego warto regularnie czyścić wnętrze?

Wnętrze auta to często nasz drugi dom, warto czuć się w nim komfortowo, spędzać czas podczas jazdy w czystym, przyjemnym oraz pozbawionym bakterii wnętrzu. Drugim bardzo ważnym powodem jest to że nasze auto to często nasza wizytówka. Przytaczamy odpowiednie porównanie, „Jak nas widzą tak nas piszą ".

Aby móc podróżować w takich komfortowych warunkach warto zadbać o to w odpowiedni sposób lub w odpowiednich miejscach takie jak nasze.

Konserwacja skóry / Impregnacja skóry samochodowej Wrocław

Przy sprzątaniu wnętrz i praniu tapicerek samochodowych za każdym razem skupiamy się na najmniejszych detalach. Nie każdy wie, że gruntowne pranie tapicerek samochodowych skórzanych należy zakończyć ich zakonserwowaniem. By tapicerka skórzana przez długi czas zachowała właściwy wygląd, zabieg konserwacji należy powtarzać co 6 miesięcy. Do czyszczenia i prania tapicerek skórzanych oraz innych elementów wnętrza wykonanych ze skóry używamy tylko renomowanych produktów które nie wpływają na delikatną powierzchnię skóry samochodowej.

Pranie tapicerek samochodowych Wrocław

W brew pozorom, pranie tapicerek samochodowych nie jest czynnością łatwą i prostą. Wynika to z faktu, że tapicerki samochodowe mogą być wykonane z wielu różnych materiałów. To nie tylko alcantara czy welur.

Każdy z materiałów wymaga podczas prania tapicerki zastosowania innej technologii oraz innych środków chemicznych. Dysponując odpowiednim zapleczem technicznym oraz wiedzą i doświadczeniem podejmujemy się prania tapicerek wykonanych z każdego dostępnego na rynku materiału, w tym wykonujemy pranie tapicerek samochodowych skórzanych. Każdą z pranych tapicerek, po zakończeniu procesu, impregnujemy. Przeprowadzona przez nas impregnacja tapicerki samochodowej zapewni jej ochronę na minimum sześć miesięcy.

Ozonowanie wnętrz samochodów Wrocław

Konserwacja wnętrz pojazdów to nie jedynie czyszczenie oraz pranie tapicerki. Na życzenie Klienta wykonujemy również ozonowanie wnętrza samochodu. Proces ten usuwa wszelkie przykre i nieprzyjemne zapachy z wnętrza pojazdu, a także większość bakterii.

 

 

CENNIK

RODZAJ USŁUGI CENA NETTO
Detailing wnętrza od 200 zł
Czyszczenie tapicerki skórzanej od 170 zł
Pranie wszystkich tkanin od 450 zł
Pranie foteli i kanapy od 250 zł
Renowacja tapicerki skórzanej Wycena po oględzinach tapicerki
Zabezpieczenie tapicerki (skóra, tkanina, alcantara) od 250 zł
Zabezpieczenie pozostałych tkanin/alcantary/skór od 250 zł
Zobacz jak do nas dojechać
Zamknij mapę

Kontakt

Telefon
(+48) 533 (pokaż numer)
STUDIO GŁÓWNE
ul. Rakowa 50, Wrocław
Pn-Pt: 9-17
Email
tomek@ (pokaż email)
Wypełnij powyższe pola abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.
Powyższe zgody nie są wymagane do przesłania formularza.