Loading...

POWŁOKI CERAMICZNE

Twój lakier na samochodzie stracił swój blask? Kupiłeś/aś nowy samochód i chcesz, aby jego lakier zachował swoją nowość, połysk, głębię, wyglądał cały czas prawie jak nowy?
Polecamy w takim wypadku aplikację ceramicznych powłok ochronnych, które na lata zabezpieczą lakier Twojego auta. Od kilku lat jako jeden z liderów ilości i jakości aplikacji powłok ochronnych w Polsce, proponujemy sprawdzone na setkach realizacji rozwiązanie, są to powłoki ochronne marki Gyeon.
Wilczynksy Studio jest certyfikowanym partnerem marki Gyeon w Polsce.

 

CENNIK

RODZAJ USŁUGI CENA NETTO
Aplikacja powłoki ceramicznej na lakier Gyeon Q² INFINITE BASE TYPE 1 od 3000 zł
Aplikacja powłoki ceramicznej na lakier Gyeon Q² INFINITE BASE TYPE 2 od 3000 zł
Aplikacja powłoki ceramicznej na lakier Gyeon Q² CANCOAT PRO EVO od 1500 zł
Aplikacja powłok ochronnych Gyeon na felgach od 400 zł
Aplikacja powłok hydrofobowych Gyeon na szybach od 400 zł

Powłoka ceramiczna Q² Infinite Base Type 1

To wyjątkowe, jednowarstwowe, samodzielne rozwiązanie objęte programem GYEON Infinite Warranty. Powłoka ceramiczna posiada w swojej formule unikalną technologię, opartą na polisylazach modyfikowanych fluorem. Jak skomplikowane nazewnictwo przekłada się narzeczywiste działanie?

Technologia ta została po raz pierwszy wprowadzona do branży pielęgnacji samochodów przez GYEON w 2022 roku. W oparciu o lata intensywnych badań połączono wiele zalet wcześniejszych rozwiązań w jednowarstwową powłokę. Ekstremalna odporność chemiczna zarówno na żrące chemikalia i kwasy, śliskość pomagająca zapobiegać przywieraniu zanieczyszczeń do lakieru lub ochrona przed promieniowaniem UV na niespotykanym dotąd poziomie to tylko niektóre z kluczowych korzyści płynących z jej zastosowania na kolejne 5 lat.

Powłoka ceramiczna Q² Infinite Base Type 2

Jest to gruba, niezwykle błyszcząca i hydrofobowa powłoka. Charakteryzuje się mniejszą gładkością w porównaniu z Type 1, ale kompensuje to niesamowicie poprzez znaczącą poprawę wyglądu, podnosząc głębię koloru dowolnego lakieru na nowy poziom także na kolejne 5 lat.

Powłoka INFINITE Q² CanCoat Pro EVO

To doskonały produkt z gwarancją 12-18 miesięcy. To Idealna powłoka do podbijania połysku i hydrofobowości. Produkt dla Klientów, którzy nie planują eksploatować pojazdu dłużej niż 2 lata lub szukają produktu w niższym budżecie.

Zobacz jak do nas dojechać
Zamknij mapę

Kontakt

Telefon
(+48) 533 (pokaż numer)
STUDIO GŁÓWNE
ul. Rakowa 50, Wrocław
Pn-Pt: 9-17
Email
studio@ (pokaż email)
Wypełnij powyższe pola abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.
Powyższe zgody nie są wymagane do przesłania formularza.