Loading...

ZABEZPIECZENIE LAKIERU NOWEGO SAMOCHODU

Zakup nowego auta sprawia nam dużo radości. Niestety taka radość może szybko się zakończyć. Problemem nowych pojazdów jest niezbyt odporna powłoka lakiernicza. Wynika to z wymagań dyrektywy unijnej do stosowania lakieru na bazie wody. Stosowany obecnie lakier jest o wiele bardziej narażony na zarysowania oraz uszkodzenie mechaniczne. Nie zabezpieczona powierzchnia szybko pokryje się zmatowieniami, rysami i straci swój pierwotny blask. Dlatego warto zaraz po zakupie zabezpieczyć lakier. Jakie zabezpieczenie wybrać?

Tutaj warto odpowiedzieć sobie na dwa pytania:

  • Jak długo będziemy jeździć samochodem?
  • Jak będziemy użytkować samochód?

Dwa jakże istotne pytania, gdyż w zależności od użytkowania pojazdu i jego długości wybieramy odpowiednie zabezpieczenie dla swojego nowego samochodu.

POWŁOKI CERAMICZNE

Podstawowe zabezpieczenie samochodu to powłoka ceramiczna Ceramic Pro o twardości 9H. To obecnie najtrwalsze i najtwardsze rozwiązanie na rynku o permanentnej strukturze, czyli nie podatne na żadną chemię i możliwe do usunięcia tylko w procesie polerowania. To zabezpieczenie skierowane jest dla osób, które planują użytkować samochód minimum dwa lata i będą użytkować pojazd w mieście oraz sporadycznie poza miastem np. wyjazdy wakacyjne.

Więcej o powłoce ceramicznej

FOLIE OCHRONNE

Zabezpieczenie długotrwałe i najlepsze na chwilę obecną na rynku to bezbarwna folia ochronna. Folie ochronne marki LLumar to najskuteczniejszy sposób na ochronę auta przed odpryskami oraz drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi. To rozwiązanie jest skierowanie do użytkowników poruszających się w większości poza miastem.

Więcej o foliach ochronnych

POWŁOKI CERAMICZNE I FOLIE OCHRONNE

Oczywiście można połączyć oba zabezpieczenia. Najczęstsze rozwiązanie wśród Klientów to zabezpieczenie przodu pojazdu foliami ochronnymi, natomiast pozostałe elementy bez folii aplikujemy powłokę ceramiczną.

 

Zobacz jak do nas dojechać
Zamknij mapę

Kontakt

Telefon
(+48) 533 (pokaż numer)
STUDIO GŁÓWNE
ul. Rakowa 50, Wrocław
Pn-Pt: 9-17
Email
tomek@ (pokaż email)
Wypełnij powyższe pola abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.
Powyższe zgody nie są wymagane do przesłania formularza.