Loading...

POLEROWANIE LAKIERU

Usługa kierowana jest do osób, których samochód:
  • stracił swój blask, połysk, głębię lakieru,
  • lakier auta jest zniszczony, porysowany przez niewłaściwe mycie,
  • lakier auta posiada liczne rysy oraz wżery np. ptasie odchody,
  • chcemy, aby na kolejne kilka lat auto wyglądało prawie jak nowe,
  • chcemy sprzedać auto z większym zyskiem.
Auta polerują osoby, które posiadają certyfikaty jakości i umiejętności na najwyższym poziomie. Cały proces jest prowadzony według najnowszych technologii. Takie polerowanie gwarantuje Państwu uniknięcie nadmiernego usuwania warstwy lakieru, pozwala na efektywniejsze wykonanie pracy, czyli uzyskanie jak najlepszego efektu finalnego.
Wyróżniamy 3 podstawowe typy polerowania, które można dopasować do swoich potrzeb oraz stanu pojazdu.

Polerowanie jednoetapowe

Auto odzyskuje blask i głębię lakieru, usuwa się ok 40-60% rys. Taką usługę kierujemy do osób, które chcą w niedrogi, szybki sposób odświeżyć lakier używanego auta, nie zależy im na usunięciu zdecydowanej większości rys lub noszą się z zamiarem sprzedaży auta i chcą tym prostym zabiegiem podnieść wartość auta.

Polerowanie dwu-trzy etapowe

To polerowanie pozwala na odzyskanie głębi lakieru, jego blasku oraz usuwa znaczną ilość rys prostych oraz kolistych 70-90%. Jest to najczęściej przez nas wykonywana usługa. Jest dedykowana Klientom, którzy cenią sobie fakt doprowadzenia powierzchni lakierniczej do staniu prawie jak nowego. Jest to usługa dedykowana także pod aplikację powłok ochronnych w celu utrzymania tego efektu na dłużej. Taka usługa znacznie podnosi walory estetyczne auta oraz zwiększa jego wartość.

Korekta lakieru

Jest to najbardziej zawansowany proces polerowania, trzy etapy i więcej. Pozwala dopolerować lakier do granic możliwości lakieru, usunięcia rys na poziomie 90-98%. Taka usługa jest dedykowana dla osób, które w wyjątkowy oraz dosłowny sposób traktują pojęcie usunięcia jak największej ilości rys z powłoki lakierniczej, takie zabiegi wykonuje się także w celu przygotowania auto pod różnego rodzaju wystawy, eventy motoryzacyjne. Jest to najdroższa usługa z całej palety możliwości polerowania auta, trwająca kilka dni. Po takim zabiegu koniecznością jest zabezpieczenie auta odpowiednią powłoką ochronną lub inna metoda trwałego zabezpieczenia lakieru.

CENNIK

RODZAJ USŁUGI CENA NETTO
Polerowanie lakieru od 600 zł
Pełna korekta lakieru od 1650 zł
Polerowanie lamp i reflektorów od 70 zł sztuka
Zobacz jak do nas dojechać
Zamknij mapę

Kontakt

Telefon
(+48) 533 (pokaż numer)
STUDIO GŁÓWNE
ul. Rakowa 50, Wrocław
Pn-Pt: 9-17
Email
tomek@ (pokaż email)
Wypełnij powyższe pola abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.
Powyższe zgody nie są wymagane do przesłania formularza.