Loading...

DEZYNFEKCJA I NEUTRALIZACJA

Mamy to! Wreszcie we Wrocławiu ! Wilki już dezynfekują!

Nasza usługa różni się zasadniczo od usług dostępnych na rynku. Jej przewagę i innowacyjność stanowi wykorzystanie synergii działania skutecznych substancji biobójczych z długoterminowym działaniem aktywnych form srebra. Dzięki temu produkt ma szerokie spektrum działania (bakterie, grzyby oraz wirusy) i nie wymaga wielogodzinnego wietrzenia po jego zastosowaniu (krótszy okres karencji). Preparat działa wielokierunkowo - nie tylko zabija istniejące mikroorganizmy znajdujące się w pomieszczenia ale również dzięki aktywnej powłoce na powierzchniach zapobiega ich rozwojowi. Jest to spowodowane zastosowaniem opatentowanego kompleksu polimerowo-srebrowego, który pozwala na wytworzenie aktywnej mikro powłoki stanowiącej barierę ochronną przed drobnoustrojami i ich formami przetrwalnikowymi.
Powierzchnia chroniona przez ten kompleks wobec patogenów to czas od 7 do 21 dni w zależności od wykorzystywania, fluktuacji w pomieszczeniach. Dodatkowo przy zetknięciu np. dłoni z powierzchnią chronioną wirus ulega dezaktywacji .
Posiadamy stosowne badania mikrobiologiczne wydane przez Państwowe instytucje certyfikujące takie jak Pozwolenie na obrót produktem biobójczym wydane przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych Wyrobów Medycznych i produktów Biobójczych nr.5970/14 , Atest PZH nr.HK/B/1215/02/2014 oraz Ocenę Wirusobójczego Działania Produktu wydaną przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego Zakład Higieny ,Zakład Wirusologii w Warszawie .

Tak! To warto wdrożyć i ta usługa już działa z powodzeniem w największych miastach w Polsce w tym także we Wrocławiu !

Zapraszamy do skorzystania z mobilnej usługi dezynfekcji pomieszczeń oraz powierzchni płaskich (biuro, halę, sklep, aptekę, miejsca pracy oraz wszelkie budynki użyteczności publicznej ....).
Czekamy na telefon i jedziemy do Ciebie wykonać usługę 533 324 724
Zobacz film
Zobacz jak do nas dojechać
Zamknij mapę

Kontakt

Telefon
(+48) 533 (pokaż numer)
STUDIO GŁÓWNE
ul. Rakowa 50, Wrocław
Pn-Pt: 9-17
Email
tomek@ (pokaż email)
Wypełnij powyższe pola abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.
Powyższe zgody nie są wymagane do przesłania formularza.